חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

מדיניות משלוחים

שליח עד הבית 

הרכישה בטלפארמה מאפשרת לכם לשבת על הספה ולקבל את המשלוח עד לפתח ביתכם. מערך המשלוחים פועל מדן ועד אילת, בתוך 36 שעות (2 ימי עסקים) *ברוב חלקי הארץ. (הזמנות שמתקבלות אחרי השעה 16:00, יום ו' וערבי חג אינם נספרים כיום עסקים למשלוח)
עלות משלוח לכל חלקי הארץ : 25 ש"ח בלבד. ברכישה בסכום מעל 220 ש"ח תוכלו לקבל את המשלוח ללא כל תוספת תשלום (חינם!).

איסוף עצמי

איסוף המוצרים שנרכשו טלפונית: בחנות טלפארמה הממוקמת ברחוב טוליפמן 7, ראשל"צ, בית פישמן רשתות בקומת הקרקע. החנות נגישה לאנשים עם מוגבלות.
שעות פתיחה: בימים א'-ה' בין השעות 8:00 עד 18:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 עד 13:00. 

משלוח דואר רשום

משלוח באמצעות דואר רשום מוגבל למוצרים במשקל מקסימלי של עד 2 ק"ג, בכפוף לתנאי השירות ולוח הזמנים של חברת דואר ישראל.
עלות משלוח דואר רשום: 12 ש"ח בלבד.
לפי הוראת משרד הבריאות לא ניתן לשלוח תרופות (כל סוגי התרופות) באמצעות הדואר, עקב אי שמירה על תנאי הובלה נאותים של התרופות. 

ייפוי כוח שליח טלפארמה

עפ"י הנחיות משרד הבריאות  נדרש המזמין לייפות את כוחו של שליח טלפארמה לאספקת  התרופות (במקרה של משלוח תרופות מרשם) מבית מרקחת טלפארמה מרח' טוליפמן 7, ראשל'צ. בנוסף, מתחייב המזמין לספק את מרשם הרופא המקורי כנגד קבלת התכשירים ומתחייב להימנע משימוש חוזר במרשם זה או להגישו לצורך ניפוק בבית מרקחת אחר. בקבלת תרופות מרשם על ידי שליח, המזמין מוותר על ייעוץ רוקחי כמקובל בביתי המרקחת ומסכים לקבל מידע ויעוץ תרופתי באמצעות טופס שיצורף בבית המרקחת לתכשירים שהזמין או לקבל את המידע באמצעות התקשרות עצמאית עם בית המרקחת, באמצעים שפורסמו לצורך קבלת ייעוץ מבית המרקחת. 

מערך הפצה

בטלפארמה צי של 25 רכבים ממוזגים, העומדים בתנאי משרד הבריאות בהפצה והובלת תרופות עד בית הלקוח לפי נוהל 126 ו-128 של משרד הבריאות, בתוך 36 שעות לרוב חלקי הארץ.

לימי הפצה - לחצו כאן