חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

LADY CARE ליידי קר

זמינות: חסר זמנית במלאי

מק"ט: 83839
אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה מסייע בגיל המעבר

LADY CARE ליידי קר

תצוגות נוספות

LADY CARE ליידי קר

ליידי קר – אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי ניצמד לתחתונים ויעילותו כמסייע בתקופת גיל המעבר. ליידי קר גיל המעבר משווק בהצלחה ברחבי העולם למאות אלפי נשים מרוצות. lady care עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך באופן דיסקרטי. לבישת המוצר של גיל המעבר באופן קבוע יכולה לסייע לך להתמודד עם התקופה הזו.

עם המוצר לגיל המעבר נמצא שיפור משמעותי בפרמטרים שנבדקו כבר אחרי חודש ימים (מצבי רוח, גלי חום, יובש בנרתיק, חוסר חשק, בעיות שינה, זיכרון ועוד)

אל תופתעי אם עם ליידי קר תרגישי בשינוי תוך מס' ימים. למרות זאת, להשגת שינוי אופטימאלי יש לשים את ליידי קר גיל המעבר 24 שעות כולל בלילה למשך כל החודש. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים במשך היממה.

הוראות שימוש :
הפרידי את שני החלקים הסגולים ע"י החלקה לצד. מקמי את החלק הגדול מבין השניים בצד הפנימי של בד התחתונים שלך, קרוב לגופך כשהצד הסגול נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים .

זה די שכיח שעם תחילת השימוש ואם את בתחילת תקופת גיל המעבר, יופיע מידיי פעם מעין מחזור חודשי. על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בתקופת גיל המעבר מומלץ ללבוש את המוצר לאורך כל היום והלילה כמה שיותר מספר חודשים רצוף. אפשר להעבירו מבגד לבגד ככל שיידרש.

ליידי קר טבעי לחלוטים ולא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי.

אזהרה:
1. לא להשתמש באביזר אם לך או לבעלך יש משאבת אינסולין.
2. לא להשתמש באביזר אם יש לך או לבעלך קוצב לב או סטנט מתכתי לעורקי הלב.

 

���� ���� ����� ����� ������� %D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97+%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8