חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

מתז מים לשיניים אקווה ג'ט - ערכה משפחתית

זמינות: במלאי

מק"ט: 99055
לניקוי ולהסרת שאריות מזון מבין השיניים באופן יעיל ביותר

256.80 ₪

מתז מים לשיניים אקווה ג'ט - ערכה משפחתית

תצוגות נוספות

מתז מים לשיניים - ערכה משפחתית אקווה ג'ט

"אקווה ג'ט" מתיז מים בסילון דק עם 4 אפשרויות של עוצמת סילון המים, פועל בצורה הידראולית (לא קיים במכשירים אחרים). מנקה את השיניים גם מתחת לגשרים, מסביב לשתלים והכתרים, ומסלק שאריות מזון ביעילות ובזמן קצר יחסית. על ידי כך מונע עששת ומסלק ריח רע מהפה.
"אקווה ג'ט" גם יעיל למטופלים בטיפול אורתודונטי - יישור שיניים.

קיימים סוגים שונים של מכשירים המתיזים סילוני מים, וכולם לכאורה עושים את אותה הפעולה, אך רק ל"אקווה ג'ט", הפועל באופן הידראולי ע"י לחץ המים, יש את היכולת להתאים את זרימת המים לפי דרישת המשתמש וזאת ע"י כפתור ויסות של 4 מצבים.

ה"אקווה ג'ט" מתחבר לברז המים ע"י לחיצה קלה על המתאם המותקן על הברז, וניתן להסרה מהירה ללא מאמץ. כך ברז הכיור נשאר פנוי לשימוש ללא הפרעה של צינור המחובר אליו כמו במכשירים אחרים.
ה"אקווה ג'ט" שוטף באופן יסודי את השיניים והחניכיים ע"י זרם המים מהברז, ללא צורך בחיבור לחשמל או סוללות. כך ניתן להשתמש באקווה ג'ט גם בשבתות וחגים.

מחקר שנערך לאחרונה בקרב בני נוער עם גשר, הראה שהשימוש במתז מים ORAL IRRIGATOR וצחצוח במברשת שיניים, יעיל יותר בהסרת הפלאק ובהפחתת דימום מהחניכיים, מאשר השימוש בקסמי שיניים ובחוט דנטאלי. כאמור השימוש ב"אקווה ג'ט" בשילוב עם צחצוח במברשת שיניים הוא יעיל וממוקד וע"י כך מתבצע עיסוי לחניכיים וסילוק כל שאריות המזון בפה, בעיקר במקומות שמברשת השיניים לא מגיעה אליהם.

שיפור מצב החניכיים
מתז המים אקווה ג'ט משפר את מצב החניכיים ע"י כך שהוא מסיר את שאריות המזון מהשיניים והפה ובין השיניים לחניכיים, מסיר את הפלאק בין השיניים, מרוקן כיסי חניכיים ומשאיר לנו פה נקי ובריא.

חורים בשיניים
נגרמים בגלל הצטברות הפלאק על רובד השן והצטברות שאריות מזון, רוק וצבעי מאכל, המצויים במשקאות ובמזון שאנו צורכים. לכן חשוב להסיר את שאריות המזון מבין השיניים, והדרך הטובה ביותר היא בהתזת מים ישירה בין השיניים עם מכשיר ה"אקווה ג'ט" ללא פגיעה בחניכיים.

התקנה קלה ונוחה:
1. הסר את הפילטר הקיים בברז הכיור בחדר האמבטיה
2. הברג את המתאם של האקווה ג'ט במקום הפילטר
3. במידה וקיימת הברגה חיצונית על הברז, הסר את הגומיה הגדולה מהמתאם
4. במידה וקיימת הברגה פנימית על הברז, הברג את המתאם לברז עם 2 הגומיות.

ערכה משפחתית - הערכה המשפחתית של ה"אקווה ג'ט" מגיעה עם 4 מתזים ומתאים לברז בכיור האמבטיה עם הברגה חיצונית ופנימית,הערכה  מתאימה לברזים בגודל סטנדרטי. מתאים לשימוש לארבעה בני משפחה.

המכשיר היחידי עם ווסת בעל 4 מצבים לשינוי עוצמת זרם סילון המים.

אחריות: שנה

ארץ ייצור: טייוואן


 

���� ���� ����� ����� ������� %D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97+%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8