חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

טלפארמה ממליצה על אתר 'כל זכות' בנושא זכויות בגיל השלישי.
באתר תוכלו למצוא את כל המידע בנושאי זכויות רלוונטים - באופן מאורגן, ברור, מעודכן ונגיש.
הפורטל עושה סדר באינפורמציה ובטפסים הנדרשים.
מיזם 'כל זכות' - kolzchut.org.il הוא מיזם חברתי פורץ דרך (ללא כוונות רווח), אשר מאז 2010 מביא שינוי משמעותי בכל מה שנוגע למימוש זכויות תושבי/ות ישראל, מכל שדרות החברה ובכל המצבים בהם כולנו נתקלים יום יום.
3.3 מיליון ישראלים השתמשו בכל זכות בשנה האחרונה.
מחקרים מראים שרק כמחצית מהזכויות בישראל ממוצות בפועל, והסיבה המרכזית לפער עצום זה, היא בעיה קשה בהנגשת המידע לגבי הזכויות בצורה פשוטה ומאפשרת פעולה לאדם הרגיל.
'כל זכות' החלה כבר לשנות את התמונה הזו באמצעות יצירת מאגר מידע מקיף, אמין, עדכני ונגיש באינטרנט שמציג את הזכויות של תושבי ישראל בכל תחומי החיים וכיצד לממש אותן.
המערכת משרתת כיום יותר מ- 400,000 איש מידי חודש, ובפרט נמצאת בשימוש שוטף של אלפי מנגישי זכויות: עובדות מחלקות לשירותים חברתיים, בתי חולים, בתי אבות, עובדי ומתנדבי המגזר השלישי ועוד.
המידע מגיע ממערכת שותפויות תוכן והפצה שמקיפה מעל ל- 100 משרדי ממשלה, ארגונים ציבוריים ועמותות, ששיאה המיזם המשותף עם הרשות לזכויות ניצולי השואה.
ניתן למצוא באתר מעל 5,000 דפי מידע בעברית בתחומי זיקנה והזדקנות, בריאות ומחלות, אנשים עם מוגבלויות, גיל פרישה, המשך עבודה לאחר גיל פרישה ועוד, ובנוסף כ- 880 דפי מידע בערבית וכ- 550 באנגלית.
כל זכות היא הכתובת הראשונה עבורכם- בני גיל הזהב ובני משפחותיכם, כדי שבכל רגע ובכל מצב תוכלו להבין מה מגיע לכם וכיצד לממש את זכויותיכם.

לא נמצאו מוצרים מתאימים לחיפוש