חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

ידית עזר לכניסה וליציאה מהרכב

זמינות: חסר זמנית במלאי

מק"ט: 98372
הידית מאפשרת מעבר בטוח, מכובד וקל אל הרכב וממנו

ידית עזר לכניסה וליציאה מהרכב

תצוגות נוספות

ידית עזר לכניסה וליציאה מהרכב Handybar

מתקשה לקום ממושב הרכב? מתקשה להיכנס לרכב? צורת הכניסה לרכב מקשה עליך?

ידית עזר לרכב - פתרון פשוט ומתוחכם לכניסה לרכב בקלות, כמו כן, מאפשרת לצאת מהרכב ללא קשיים. אידיאלית לסובלים מכאבי גב, לנשים בהריון ולמבוגרים. ידית עזר לרכב יכולה לשפר את איכות חייכם!

הידית מאפשרת מעבר בטוח, מכובד וקל אל הרכב וממנו כך שהיא ניצבת בדופן הדלת ומסייעת למשתמש בה להישען עליה ולקום בבטחה ובקלות.

ידית ה- ®Handybar הינה מכשיר עזר פשוט וקל לשימוש, שמטרתו לסייע לנהג או לנוסע ברכב להיכנס ולצאת בביטחה ובקלות מן הרכב.

    


תכונות ואופן השימוש:
 ®Handybar הינה המצאה קנדית עטורת פרסים, בעלת פטנט עולמי, המאפשרת עצמאות בחיי היומיום למיליוני משתמשים ובנוסף, עשויה גם להציל חיים.

®Handybar הנה ידית תמיכה ניידת המסייעת לאנשים עם קושי, מוגבלות זמנית או קבועה בניידות, המתקשים בכניסה, בקימה וביציאה מרכב. הידית מאפשרת מעבר בטוח, מכובד וקל אל הרכב וממנו. היא תוכננה כך שאינה דורשת שום התקנה מיוחדת ויקרה או שינויים כלשהם בכלי הרכב.


הידית מותקנת בשניות בכל פעם שזקוקים לה, בתוך ה- Striker וננעלת בתוכו. ה- Striker הינו סגר הדלתות בצורה "U" המצוי ברוב דגמי המכוניות בעולם. בתום השימוש, הידית נשלפת בשניות.

אורך הידית כ-23 ס"מ ומשקלה פחות מחצי ק"ג. המבנה הייחודי שלה מאפשר לה לשאת משקל של עד 160 ק"ג. כאשר אינה בשימוש, ניתן לאחסן אותה בכיס הדלת או בתא הכפפות.

קהל היעד:
®Handybar, ידית עזר לכניסה וליציאה מהרכב, הינה כלי עזר מושלם לאנשים מבוגרים, לסובלים מדלקת פרקים, כאבי גב, בעיות ברכיים, לאנשים בעלי משקל גבוה, אנשים המחלימים מניתוחים, תאונות דרכים או פציעות ספורטיביות, נשים בהריון או כל אדם הזקוק ליד תומכת לאחר נסיעה, על מנת לצאת מרכבו. הידית מוכרת ע"י ארגון הפיזיותרפיסטים הקנדי וכבר נמצאת בשימוש של מאות אלפי אנשים בעולם.

מכשיר בטיחות:
הידית משמשת גם ככלי עזר במקרה מצער של הילכדות במכונית בתאונת דרכים, מאחר והיא מתוכננת כך שבעת הצורך, ניתן להשתמש בה לניפוץ חלון צדדי או לחתוך חגורת הבטיחות.

 

���� ���� ����� ����� ������� %D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97+%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8