חיפוש באתר
עגלת קניות
סה"כ בסל הקניות: 0.00 ₪

אין לך מוצרים בסל הקניות.

סך ביניים: 0.00 ₪

הליכון קל מתכוון עם גלגלים

זמינות: במלאי

מק"ט: 93810
הליכון קל משקל המאפשר לכוון את הגובה להתאמה נכונה

257.70 ₪

הליכון קל מתכוון עם גלגלים

תצוגות נוספות

הליכון קל משקל מתכוון

הליכון קל משקל, חלול, המאפשר לכוון את הגובה להתאמה נכונה למשתמש.

גובה: 78 ס"מ - 86 ס"מ (טלסקופי)

משקל: כ- 1.1 ק"ג
רוחב עליון: 46 ס"מ
רוחב תחתון: 58 ס"מ

התועלת של הליכון היא רבה. הליכון מאפשר לייצב את הגוף ולהתחיל לתרגל את תנועות ההליכה ברגליים, גם כאשר שיווי המשקל עדיין לא יציב לגמרי.

יתרון נוסף של הליכון הוא בחלוקת משקל הגוף בין הרגליים והידיים. בדרך כלל בתחילת התרגול עם הליכון הרגליים עדיין אינן חזקות דיין לשאת את כל משקל הגוף. יתרון זה חשוב בעיקר לאנשים שסבלו לפני האירוע מבעיות בברכיים או מעודף משקל. הליכון שומר על העיקרון של הסימטריות ומאלץ אנשים להפעיל באופן שווה את שתי הרגליים ואת שתי הידיים.

ללכת עם מקל הליכה או הליכון זה לא תמיד עניין ברור מאליו. יש אנשים אשר צריכים אימון מסויים כדי להתרגל. אנו מביאים פה הסבר בסיסי כיצד יש לעשות זאת נכון.
  
הוראות שימוש והמלצות:
 
כאשר מתחילים ממצב עמידה, מרימים את הליכון ומניחים אותו כמה סנטימטרים לפני הגוף כך שאצבעות הרגליים שלכם בקו אחד עם הרגליים האחוריות של הליכון.

לוקחים צעד קדימה כך שהאמצע של הרגל המובילה בבאותו קו עם הרגליים האחוריות של הליכון. אז לוקחים צעד שני לתוך האמצע של ההליכון, מביאים את הרגל קצת לפני הרגל הראשונה.

שוב מרימים את ההליכון ומניחים אותו כמה סנטימטרים לפני הגוף כך שאצבעות הרגליים שלכם בקו אחד עם הרגליים האחוריות של ההליכון. אז מתחילים סידרה נוספת של צעדים.

 

���� ���� ����� ����� ������� %D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%97+%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8